حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ایران سوییمرز

مدیران سایت و سامانه ایران سوییمرز

فروش محصولات ارنا ایتالیا از طریق سایت ایران سوییمرز
این محصولات مستقیما از ایتالیا وارد میشوند و تیشرت ها تولید ایران هستند

 

ایران سوییمرز از سال ۲۰۱۰ میلادی (۱۳۸۸ شمسی) به عنوان اولین پیج شنای ایران و با هدف پوشش اخبار شنا استارت کار خود را در شبکه اجتماعی فیسبوک زد.

پس از آن از سال ۲۰۱۳ میلادی (۱۳۹۱ شمسی) فعالیت خودمون رو در اینستاگرام آغاز کردیم و به لطف شما عزیزان رفته رفته دامنه فعالیت را گسترده تر کردیم

مروز ایران سوییمرز با نزدیک به ۹ سال سابقه فعالیت به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین مرجع حمایتی شنای ایران در خدمت شما عزیزان است.

قطعا موفقیت امروز خود را مدیون حمایت های شما دوستان و عزیزان در خانواده شنای ایران هستیم ❤️

 

اهداف ما

  • کمک به ورزش قهرمانی
  • آموزش شنا به صورت علمی و به روز دنیا
  • دیده شدن شنا و شناگر
  • تامین لوازم مورد نیاز شناگران
  • کارآفرینی
  • ورود پول به این ورزش که با مدیریت صحیح
  • باعث رشد این ورزش خواهد شد
  • درآمد زایی درست برای همه زحمت کشان این ورزش

 

بخش آموزشی

از آن جایی که ایران سوییمرز با بهترین مربیان کل شنای ایران در ارتباط می‌باشد؛ لذا با هدف کار‌آفرینی برای مربیان عزیز و همچنین آموزش شناآموزان زیر نظر با سوادترین و با تجربه ترین مربیان، اقدام به ایجاد بزرگترین سیستم استعدادیابی و آموزش شنا در سطح کشور کرده است.

ایران سوییمرز تا جایی که توان داشته باشد تلاش می‌کند شنای ایران را در زمینه های مختلف، اعم از فراهم کردن با کیفیت ترین محصولات، معرفی بهترین مربیان،کارآفرینی برای ناجیان و مربیان، تغذیه شنای ایران از لحاظ علمی و … حمایت و ساپورت نماید.

 

بخش قهرمانی

همان طور که میدانید شناگران ایرانی از لحاظ استعداد بدنی و ذهنی جزء بهترین ورزشکاران دنیا می‌باشند ولی متاسفانه به دلیل کم لطفی مسئولین و عدم توجه و سرمایه گذاری در این رشته پر مدال و مهم و پایه، حرف چندانی در سطح بین المللی نداریم،لذا هدف اصلی ایران سوییمرز حمایت از شنا و شناگران ایرانی و کمک به پیشرفت هر چه بیشتر این رشته ورزشی در کشور عزیزمان ایران می باشد؛ به طوری که با همیاری و همکاری یکدیگر در آینده‌ای نه چندان دور توان رقابت در سطح آسیا و پس از آن، در سطح جهانی را داشته باشیم.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X